Колектив Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка висловлює глибоке співчуття родині померлого Володимира Івановича Рожка.

Для нас ім’я знаного в Україні мистецтвознавця, культурно-громадського діяча Володимира Івановича Рожка є символом відданості та служіння українській культурі.За його безпосередньої участі й підтримки відбулося багато культуротворчих перетворень у галузі духовності нашої держави. Особливо, коли мова йде про рідну для Володимира Івановича Рожка Чернігівщину. За його безпосередньої підтримки в області було створено нині академічні: симфонічний оркестр «Філармонія», камерний хор імені Д. Бортнянського, народний хор, ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди», інноваційний мистецький навчальний комплекс «Національна музична академія України імені П. І. Чайковського - Чернігівський музичний коледж імені Л. М. Ревуцького» та багато добрих культурно-мистецьких справ, які назавжди залишаться в нашій вдячній пам’яті. Усі ми завжди відчували людяність і теплоту його серця.

Глибоко сумуємо з приводу втрати справжнього патріота України, невтомного подвижника культурного розвою Чернігівщини.

Колектив Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.