26 лютого 2020 року у Броварській спеціалізованій школі I-III ступенів №5 імені Василя Стуса відбулося друге засідання обласної педагогічної студії з теми: «Організація та проведення пришкільного мовного табору». Учасниками засідання були вчителі англійської мови, заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи шкіл Київщини.

До роботи долучилися наші давні партнери - Світлана Тезікова, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету іноземних мов Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя, Світлана Петрукович, кандидат педагогічних наук, доцент та Ольга Бойко, викладач НДУ ім. Миколи Гоголя.

Практичний блок засідання був спрямований на обговорення принципів роботи мовних таборів та змісту навчання в них: лідерство, драма, художня творчість, ігрова діяльність учнів, особливості навчання іноземної мови молодших школярів, спорт, музика тощо.

Учні 11 класу розповіли про участь у низці міжнародних проектів та проекті Go Global Initiative, співпрацю з волонтерами із США, Ізраїлю, Туреччини, Великобританії.

Змістовним та захоплюючим був виступ декана факультету іноземних мов Світлани Тезікової з проблемами «Мовний табір: змагання, навчання або відпочинок?»

Основною родзинкою педстудії стали тренінги на тему «Граємо на відпочинку» (О. Бойко), «Вивчаємо німецьку за допомогою тіла, серця та розуму» (С. Петрукович), які дозволили учасникам «прожити» день у таборі, отримати ідеї щодо можливих форм навчання англійської мови та відпочинку.

Керівники педстудії Людмила Думенко, заступник директора з науково-методичної роботи з іноземних мов, Інна Аксамитна, вчитель англійської мови надали слухачам інформацію про досвід роботи у мовних таборах впродовж 2015-2020 років, поділилися своїми навчально-методичними матеріалами. Співпраця слухачів педстудії та науковців створила ситуацію професійного зростання, активного іншомовного спілкування, змагальності.

Тож мета цього зібрання досягнута: учасники надихнулися атмосферою мовного табору, відчути його позитив та отримали гарний настрій.