21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови — день «підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності», який було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року в Парижі.
        19 лютого 2020 року на факультеті іноземних мов вже другий рік поспіль відбувся диктант з польської мови "Język narodowy — niepowtarzalny i własny". Поціновувачі польської мови, студенти факультету іноземних мов та ННІ філології, перекладу та журналістики продемонстрували свої знання та вміння в письмі польською мовою.
        Саме етнічна самобутність, рідна мова, культура та традиції народу, любов до Батьківщини та  взаємозбагачення національних культур корінних народів і національних меншин, що проживають на території України, загартовують нас і дають сподівання та щасливе і гідне майбутнє.