30 січня, на засіданні Вченої Ради університету, були підведені підсумки щорічного конкурсу “Краща кафедра року” та “Кращий науковець року”. У конкурсі взяли участь усі кафедри університету, причому змагання відбувалися по двох категоріях – серед кафедр гуманітарних наук та природничого напрямку.

Переможцем серед кафедр природничих наук стала кафедра математики, фізики та економіки (в.о. завідувача – доцент Тарасенко О.В.), почесне друге місце залишилось за кафедрою хімії та фармації (завідувач – професор Федченкова Ю.А.). Серед кафедр гуманітарного напрямку місця розподілились наступним чином: перше місце зайняла кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи (завідувач – професор Криловець М.Г.), друге – кафедра історії України (завідувач – професор Луняк Є.М.), а третє місце розділили кафедра політології, права та філософії (завідувач – професор Барановський Ф.М.) та кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин (завідувач – професор Свистович С.М.). Серед учасників конкурсу “Науковець року - 2019” (гуманітарний напрям) перемогу святкував професор Бойко О.Д., зовсім трохи від нього відстав професор Лісовець О.В., який посів друге місце. На третьому місці – доцент Дудченко О.С. Переможцем у галузі природничих наук став професор Мельничук О.В., друге місце у професора Суховєєва В.В., а третє – у доцента Мельничук Л.Ю. У номінаціях конкурсу переможцями стали - “Молодий науковець року - 2019” асистент кафедри дошкільної освіти Бобро Л.В. У номінації “За успіхи у науковій роботі зі студентами - 2019” перемогу виборола доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Хлєбік С.Р. А найбільший науковий доробок у 2019 році був у професора кафедри історії України Луняка Є.М., що й дозволило йому отримати перемогу у номінації “За найбільшу кількість наукових публікацій - 2019”. Ректор університету урочисто привітав всіх переможців, нагородив їх почесними дипломами та побажав їм сил та натхнення для досягнення нових успіхів на науковій ниві.