Кафедра географії, туризму та спорту Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя отримала ліцензію на здійснення освітньої діяльності у сфері післядипломної освіти (курси підвищення кваліфікації вчителів географії). Тепер ви маєте всі законні підстави та можливості пройти підвищення кваліфікації на фаховій кафедрі. Ми вже розпочали відповідну роботу, зокрема опитування вчителів географії щодо того, як зробити цю діяльність найбільш ефективною та практично спрямованою, а також ознайомити вас із новітніми досягненнями географічної науки, геоінформаційними системами (створенням карт) та сучасними інформаційними технологіями у викладанні географії. У зв'язку з цим, просимо вас взяти участь в анкетуванні й дати відповіді на поставлені запитання.

Дізнатися детальніше