Передноворічний час - це магічна казка та справжнє свято, час виповнення бажань! Сьогодні в  м. НІЖИН, на чолі з Валентина Ступак було неймовірно весело, звідусіль лунав дитячий сміх, гучна музика та запальні хороводи водили разом з особливими дітками учасники волонтерської групи ВОЛОНТЕРСЬКА ГРУПА "ЧАС ДЛЯ НАС" КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ І СОЦ.РОБОТИ запальна снігурка та ведуча Алеся Шейко, неймовірні та креативні Дарина Данько, Снежана Якушко, ValenTina Haneichuk, Оксана Євменчук створювали свято для діток! ЩИРО ДЯКУЮ вам за допомогу в проведенні свята, за драйв та емоції! ЩИРО ДЯКУЮ за подарунки для діток Сергей Балакирев та Ирина Балакирева, ви неймовірно круті!!! Що може бути кращим підтвердженням хорошого свята як дитяча щира посмішка! А бачити їх посмішку - додає розуміння того що день точно пройшов не дарма!!