Шановні викладачі та студенти!і

З метою популяризації діяльності і послуг бібліотеки, а також виявлення талантів в області фотосвітлин, надання можливості продемонструвати свої кращі творчі роботи, в  бібліотеці  імені

М. О. Лавровського Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя  оголошується  фотоконкурс на тему: «У фотооб’єктиві  - читач! »приурочений до 195-річчя бібліотеки  та професійного свята – Всеукраїнського Дня бібліотек!

Завдання фотоконкурсу: продемонструвати можливості  бібліотеки як соціокультурного, інформаційного, комунікативного центру; центру підтримки освітніх процесів; вільного безперешкодного доступу до інформації; привернути увагу громадськості до проблем читання.

Умови конкурсу:
Конкурсні роботи приймаються з 15квітня по 30червня  2015 року.

• Фотосвітлини  мають  бути оригінальними  та цікавими. Смішні, незвичайні, несподівані, подані з гумором фотосвітлини вітаються.
  • Фотосвітлини  мають  відображати тему. Вітається, якщо до фоторобіт будуть додані цікаві коментарі.
  • Фотосвітлини не повинні порушувати авторських прав. Фотороботи, представлені на фотоконкурс не повертаються.
  • Організатори залишають за собою право використовувати роботи на рекламних матеріалах бібліотеки.
  • Фото надсилати у форматі png .gif або .jpg.

Кращі роботи будуть розміщені на сайті бібліотеки та

відзначені призами!

До участі в конкурсі запрошуються всі бажаючі (неважливо чи ви професійний фотограф чи аматор, знімаєте на плівку чи на цифру, на дзеркальний фотоапарат чи звичайну «мильницю»). Для цього треба відправити світлини на електронну пошту Galochkas@bigmir.net, вказавши в темі листа: на фотоконкурс«У фотооб’єктиві  - читач! » або принести на художній абонемент (ауд. 116)Фото обов’язково мають бути підписані наступним чином: ПІБ автора, курс, група та факультет,на якому ви навчаєтеся; контактний телефон, назва фотосвітлини. Кількість фотосвітлин від одного автора необмежена, головне, щоб вони відповідали умовам конкурсу. Додаткову інформацію ви можете отримати у завідувача відділом  обслуговування бібліотеки за телефоном: 0937312102.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у фотоконкурсі!