Цього разу з Олександром Гадзінським – нашим випускником філологічного факультету а згодом – старшим викладачем кафедри української літератури.

«Зустріч випускників» – це вірші та переклади, що їх автор виношував не один рік. Як правильно підмітив у передмові Анатолій Шкуліпа, поет добре володіє й ритмікою класичного віршування, і верлібром, і нібито шкутильгаючими ритмами прудконогих молодих сучасників. Очевидний вплив молодших колег, котрих 20 років навчав поетичній майстерності в літературній студії університету. А ще визнаних метрів російської, болгарської, польської, чеської, англійської поезії, чиї твори представляє мовою оригіналу поряд із власними перекладами. І за всю оцю радість творіння дякує Гоголівському вишу елегійною одою.

Затихне вітер. Зітхну: О tempora !

Залишусь вічним твоїм студентом,

А ти – замисленим небожителем

Пребудеш вічним моїм Учителем !

НАДІЯ ОНИЩЕНКО