З 3 по 21  червня 2019 р. ігрові майданчики шкіл міста Ніжина радо зустрічали дітей, організовуючи для них цікаве та змістовне дозвілля. На базі гімназії №3, ЗОШ №10,ЗОШ №15 та НВК №16 «Престиж» було розпочато роботу мовних таборів. У партнерській співпраці поєдналися вчителі шкіл, студенти, учні та викладачі.

До активного відпочинку школярів завітало навчання іноземних мов через діяльність та іншомовне спілкування. Колективні справи, змагання, театралізовані вистави, фестивалі, інсценування віршів та пісень – все це відбувалося англійською та німецькою мовами. Ранкова гімнастика  набула ознак сучасного танцю з  жартівливими рухами. Ми ознайомилися з такою цікавою формою роботи під час проведення на факультеті іноземних мов проекту «English Language Retreat / GoGlobal Initiative», який здійснювався за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Викладачами НДУ було вирішено адаптувати найцікавіші з американських форм організації дозвілля до наших умов і використати їх в мовних програмах на різних етапах навчання іноземних мов. З метою підготовки до роботи в мовних таборах на базі ДОТ«Зміна» (Київська обл., с. Пилиповичи,  директор –випускник ф-ту іноземних мов Сергій Вишневський) відбувся  п’ятиденний тренінг з неформальним рівнем спілкування англійською та німецькою мовами. Разом із сертифікатом про проходження тренінгу, студенти навчилися проводити табірні заходи,зібрали велику кількість навчальних матеріалів, опанували інноваційні форми та методи виховної роботи.

Хочемо подякувати за організацію літніх мовних таборів міський відділ освіти, методичний кабінет, директорів та вчителів шків, які сприяли впровадженню нових форм роботи, були членами журі, просто чудовими порадниками. Для нас ваша підтримка є дуже важливою.

Прочитано 224 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

   

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet

Google Analytics Alternative