07 лютого 2019 року кафедрою соціальної педагогіки і соціальної роботи з нагоди перемоги в університетському конкурсі «Кафедра року» було організовано святковий захід для усіх студентів спеціальності «Соціальна робота».  «Кафедральні посиденьки-2019» - під такою назвою в культурно-освітньому центрі «Юність» відбулось свято єднання представників різних курсів і форм навчання, свято спілкування викладачів і студентів, свято подяк, привітань, поздоровлень і сюрпризів. На початку ведучий заходу доц. Лісовець О.В. від імені усіх кафедралів подякував студентам за їх внесок у перемогу кафедри (більше 400 балів із загальної 1000), відмітив студентські перемоги та здобутки на міжнародному та всеукраїнському рівні, які інколи досягались через «не можу», «не хочу» і «не буду».  А потім були конкурси, акції, каверзні запитання студентів на прес-конференції кафедралів, жива музика, спільні «дикі танці» і багато іншого.