Цей тиждень для філологів пройшов під гаслом «Мова нас єднає». З нагоди дня української писемності та мови доцентом кафедри української мови Вакуленко Галиною Михайлівною разом із магістрантами 2 курсу організовано й проведено ряд цікавих заходів.

Святковий настрій створили самі студенти: вже зранку 5 листопада рекреацію філологічного факультету прикрашали власноруч виготовлені тематичні стіннівки.

У вівторок студенти 1-2 курсів стали активними учасниками лінгвістичної гри «Народ скаже, як зав’яже», яку провела магістрантка Івахно Наталія та вікторини «Подорож океаном рідної мови», організованої Конончук Вітою та Грищенко Світланою. В обох заходах взяла верх команда 1-го курсу «Ше-генерація». Переможців нагородили грамотами.

У рамках тижня пройшли дві зворушливі презентації: книги вже відомого прозаїка, члена Національної спілки письменників та спілки журналістів України, кандидата педагогічних наук, доцента Забарного О.В. «Зорепад над Калюжинцями» та збірок поета, учасника АТО Олега Короташа.

Найбільше студентам запам’ятався аукціон знань «Кращий знавець мови», проведений магістрантами Кашубою Тетяною та Маценко Катериною, адже за правильні відповіді на запитання можна було виграти навіть додаткові бали до екзаменів.

Уже в четвер у мовознавчому квесті свої сили проявили студенти 3-4 курсів. Кмітливішими й спритнішими виявилися старші. Переможців нагородили грамотами і подарунками.

Завершився тиждень 9 листопада, в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, традиційним написанням Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності.

Магістрантка 2 курсу

філологічного факультету