Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

У Ніжинському державному університеті

імені Миколи Гоголя триває збір речей для евакуйованих з Ічні

Сьогодні 9 жовтня 2018 р., на арсеналі зберігання боєприпасів в смт Дружба Ічнянського району  близько 3 год. 30 хв. виникла пожежа з подальшими вибухами. В зону відселення потрапляє 18 794 особи з 16-км зони. Проводиться евакуація населення з низки населених пунктів Ічнянського  та Прилуцького районів. Повідомляє mynizhyn.com

Зокрема евакуації підлягають:

- Ічнянський район: м. Ічня, смт Дружба, села Августівка, Безводівка, Буди, Грабів, Лучківка, Пелюхівка, Червоне, Бурімка, Безбородьків, Шиловичі, Ольшана, Нова Ольшана, Тарасівка, Гмирянка, Городня, Гужівка, Заудайка, Коршаки, Монастирище, Веприк, Сезьки, Гейці, Дзюбівка, Коломійцеве, Тишківка, Хаєнки, Воронівка, Киколи.

- Прилуцький район: села Лісові Сорочинці, Стрільники, Обичів, Заудайка, Радьківка, Колісники, Левки.

Перекриті три дороги державного значення та авіапростір в радіусі 30 кілометрів. На території всієї Чернігівщини, особливо на кордоні, посилені заходи безпеки.

Інформація про загиблих відсутня.

У Ніжині організовано розміщення населення із зони можливого ураження.  Телефон штабу з розміщення евакуйованих осіб – 2-05-94, 0682511462.

На площі Франка було організовано штаб евакуації, тут  проводиться збір речей. Розгорнуті приймальні пункти евакуації.

Для забезпечення постраждалих необхідні продукти харчування, вода, теплі речі, засоби гігієни. Речі і харчі можна приносити безпосередньо до пунктів евакуації або в міськвиконком.

Адреси пунктів евакуації:

• Ніжинська гімназія №3, вул. Московська , 6-А тел. 7-19-13
  • Ніжинська ЗОШ І – ІІ ст. №9, вул. Шевченка 103, 3-16-51
  • ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, вул. Об’їжджа, 123 тел. 3-14-42
  • Ніжинський навчально-виховний комплекс № 16 «Престиж», Вул. 3-й мікрорайон, б. 11 тел. 3-12-03
  • Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 17, Ніжин, вул. Прилуцька,162, Тел.: 2-67-85

У Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя триває збір речей для евакуйованих з Ічні

Прохання приносити теплі речі та продукти харчування на факультети університету. Профком студентів НДУ ім. Миколи Гоголя також просить долучитися до збору речей для евакуйованих. Пункт збору: 212 ауд. нового корпусу, контактний тел: (093)81-40-511. Речі та продукти харчування також можна приносити в 123 аудиторію нового  корпусу.

Підготувала Тіна КОШЕЛЕВСЬКА,

за матеріалами mynizhyn.com та інформацією

офіційних груп НДУ мережі ФБ