Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

Четвертого жовтня 2018 року в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя відбулась інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?"

Участь у ній взяли 11 команд (серед них - 4 команди першокурсників).

Дві години запеклої інтелектуальної боротьби промайнули досить швидко і серед учасників почало з'являтися хвилювання.

Але це і не дивно, адже організатори розпочали оголошувати результати гри.

Отже, перемогу у "Кубку відкритті" одержала команда факультету іноземних мов "Труднощі перекладу".

А серед першокурсників перемогла команда філологічного факультету "Філбест", друге місце виборола команда природничо-географічного факультету "Titanik", а от третє місце - у ліцеїстів.

Переможці отримали смачні подарунки від Профспілкового комітету студентів НДУ імені Миколи Гоголя.

До зустрічі на наступній грі, яка відбудеться 9 жовтня о 16.00. Місце проведення: КОЦ "Юність".

Костянтин Дмитренко