Конкурсна комісія профспілкового комітету ППОП Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя підвела підсумки творчій патріотичній акції – вернісажу дитячих малюнків «Славімо рідну Україну, славімо воїнів її», що проходила серед дітей працівників університету. Організаторами акція передбачалася як засіб формування у підростаючого покоління національної свідомості, патріотизму, таких гуманних якостей особистості як співчуття, почуття взаємодопомоги, відповідальності, шанобливого ставлення до захисників Батьківщини. Організаційна комісія приймала роботи дітей, виконані в будь-якому жанрі малюнку (портрет, пейзаж, композиція), головна умова – роботи повинні були розкривати національну тематику, мати патріотичне спрямування та відображати в художньому образі твору елементи української культури. На розсуд журі було подано більше ніж 30 робіт дітей різних вікових груп.

Серед молодших школярів переможцями стали: Плошко Дарина та Лісовець Марина. У віковій групі старше 10 років перемогли Конівненко Костянтин та Косяк Альона. Кращою роботою визнано малюнок Приходько Інни (15 років).

Необхідно зауважити, що це вже не перша ініціатива профкому у напрямку патріотичного виховання. За домовленістю з волонтерами м. Ніжина всі роботи будуть передані безпосередньо бійцям української армії, що перебувають у зоні АТО. Всі конкурсанти отримали пам’ятні призи та солодкі нагороди.

 

 

 

Прочитано 2542 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative