Конкурс на заміщення вакантної посади декана філологічного факультету.

Вимоги до претендентів – наявність наукового ступеня та / або вченого звання, стаж науково-педагогічної роботи не менше п’яти років.

Термін   подання  документів для  участі в конкурсі – місяць від дня опублікування оголошення про конкурс.

На заміщення вакантних посад: професора кафедри інформаційних технологій і аналізу даних, доцента кафедри методики викладання української мови та літератури, доцента кафедри педагогіки, доцента кафедри загальної та практичної психології, доцента кафедри музичної педагогіки та хореографії.

Старшого викладача кафедри інформаційних технологій і аналізу даних, старшого викладача кафедри вокально-хорової майстерності, викладача кафедри вокально-хорової майстерності.

Термін   подання  документів для  участі в конкурсі – два тижні від дня опублікування оголошення про конкурс.

Звертатися до відділу кадрів університету. Тел.: 7-19-55.