Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

Відтак членом виконавчого комітету Ніжинської міської ради став доктор історичних наук, доцент кафедри історії України НДУ ім. М. Гоголя, професор, учасник АТО – Євген Миколайович Луняк. Відповідно до переднього рішення сесії міської ради, із посади заступника міського голови було звільнено Осадчого Сергія Олександровича, який за віком втратив право обіймати дану посаду. Відповідно Сергій Олександрович був вивевений і зі складу виконавчого комітету, замість нього введено вищезазначену кандидатури.

Під час сесії у обранців громади не було зауважень до запропонованого члену виконавчого комітету.

Довідково:

Луняк Євген Миколайович випускник історичного факультету Дніпропетровського національного університету. Захистив кандидатську дисертацію у 2003 р. на тему «Кирило-Мефодіївське товариство в історичних дослідженнях другої половини ХІХ – ХХ ст.». Отримав звання доцента кафедри історії України НДУ ім. М. Гоголя у 2004 р.

За плідну наукову діяльність  доц. Луняк Є.М. неодноразово посідав призові місця серед молодих науковців вузу, був стипендіатом Кабінету Міністрів України, нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. Означені здобутки на ниві наукової праці сприяли вступу  доц. Луняка Є.М. (2009 р.) у докторантуру при Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

17 червня 2013 р. доц. Луняк Є.М. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора історичних наук у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на тему «Козацька Україна ХVІ-ХVІІІ ст. у французьких історичних дослідженнях». Спеціальність 07.00.06 – історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни.

Основний напрямок наукових досліджень: історіографія історії України, історичні взаємини України та Франції.

Автор близько 150 наукових праць.

За матеріалами сайту Nizhyn news