Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

17 травня 2018 р. у стінах Гоголівського корпусу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулася презентація нового видання академіка НАПН України, професора Віктора Коцура та члена-кореспондента НАПН України, професора Василя Балуха «Православна еліта України ХVI-ХVІІ ст. (100 постатей)».

На заході були присутні автори видання: Віктор Петрович Коцур та Василь Олексійович Балуха, а також завідувач кафедри історії України Київського національного університету імені Бориса Грінченка Оксана Салата, ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександр Самойленко, викладачі вишу, громадські діячі, студенти та всі, хто цікавиться історичним минулим нашої Батьківщини.

У новому словнику Віктора Петровича та Василя Олексійовича висвітлено життєпис і діяльність 100 найвидатніших постатей православної еліти України ранньомодерної епохи, які спрямовували свої інтелектуальні здібності та професійні навички на захист основ православ’я; незалежності Української православної церкви та збереження ідентичності українського народу.

Підготувала: Валентина Ващенко

Галерея зображень