Восени 2017 року стартував І тур чергового Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (з методикою їх викладання)». Магістранти кафедри української мови активно відгукнулися на запрошення представити свої наукові дослідження на всеукраїнському рівні. Усі три роботи (Андрущенко А., Івахно Н., Лепьошкіної О.) були гідно оцінені на етапі рецензування (ІІ тур), а студенти запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію, яка проходила 27–29 березня 2018 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За результатами підсумкової науково-практичної конференції магістрантка V курсу філологічного факультету Івахно Наталія здобула диплом ІІІ ступеня (науковий керівник – проф. Бойко Н. І.), а магістрантка V курсу філологічного факультету Андрущенко Аліна (науковий керівник – доц. Кайдаш А. М.) відзначена в номінації «Майстерне володіння словом».

Щиро вітаємо переможниць та їхніх керівників і бажаємо творчого натхнення й подальших наукових здобутків!

Кафедра української мови