28 березня 2018 р. природничо-географічний факультет Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя відсвяткував 84 річницю від дня заснування. Вік вельми поважний, проте традиції лишаються традиціями. Студентська рада за сприяння деканату факультету організувала та провела чудовий святковий концерт. Приємно було бачити у залі студентів, випускників та викладачів і співробітників факультету.

Студенти природничо-географічного факультету вкотре довели, що вони вміють успішно поєднувати навчання з творчістю та вмінням відпочивати. У виконанні студентів прозвучали проза та пісні в авторському виконанні. Свято пройшло у дружній доброзичливій атмосфері. Зі святом, «Природо»!!! Успіхів, наснаги та процвітання!!