Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12011

Мрія Ігоря Одосовського (людини з інвалідністю) відвідати музей Миколи Гоголя у Ніжинському університеті збулася. А з ним ще 40 дітей з інвалідністю та їх батьків завітали у перший день зими до музейного комплексу університету і заслуховувалися розповідями екскурсоводів Віталіни Скороход, Ані Парубець, Людмили Кузьменко.

На завершення акції "Ми - разом!" відбулася зустріч дітей з майбутніми соціальними працівниками-студентами СР-31,СР-41, магістрантами, викладачами кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ, деканом факультету психології та соціальної роботи, доцентом Олексієм Тимошенком.
Теплі слова, спільна робота над колажем, смачне чаювання - все це залишило незабутній слід у серцях учасників зустрічі.
Успішність акції " Ми - разом!" забезпечили її координатори Наталія Кучеровська (директор міського ЦСССДМ), Світлана Борисюк (доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи) за підтримки соціально-гуманітарного відділу НДУ ім. Миколи Гоголя, Ніжинського міського ЦСССДМ, кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи факультету психології та соціальної роботи НДУ, Спілки Самаретян України Чернігівського об’єднання, українська греко-католицька церква в м. Ніжині. Особлива подяка підприємцю Ларисі Чернишовій за солодкий стіл і студентам - волонтерам за турботу.

Фотогалерея - https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1990066034598711&set=pcb.1990066711265310&type=3&theater

Світлана Борисюк, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Галерея зображень