21 жовтня збірна команда КВН Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя «Дуракам закон не писан» зіграла в Осінньому кубку Прилук. КВН в Прилуках проходив уперше за останній рік, тому перелік запрошених організаторами команд виглядав досить сильним. Отримала запрошення і команда нашого вишу.

Виступ  вдався, а от розминка дещо підвела. Як результат місце в середині таблиці, але, за словами капітана команда Іванюка Сергія, це не привід розчаровуватись, а навпаки працювати над собою, адже довелося грати з досить сильними та досвідченими командами (наприклад, переможець гри команда «7-я» цього року втретє стала чемпіоном України).

Команда «Дуракам закон не писан» дякує ректору Самойленку Олександру Григоровичу за постійну підтримку та соціально-гуманітарному відділу.

А вже 2 листопада наші КВНівці гратимуть в Студентській лізі сміху в Краматорську.

Побажаємо їм успіхів.
 Анна Лебедєва