19-20 жовтня 2017 року на факультеті психології та соціальної роботи було проведено  Міжнародну науково-практичну конференцію, присвячену 95-річчю від дня заснування кафедри педагогіки НДУ імені Миколи Гоголя «Педагогічна освіта на зламі століть: досвід минулого – погляд у майбутнє». Конференція відбулась  спільно з Інститутом педагогіки НАПН України, Київським університетом імені Бориса Грінченка, Університетом штату Айова (США), Телавським державним університетом імені Я.Гогебашвілі (Грузія), Державною вищою професійною школою в м. Хелм (Польща).

З вітальним словом виступили ректор НДУ Імені Миколи Гоголя, Відмінник освіти України, кандидат історичних наук, доцент О.Г.Самойленко; декан психології та соціальної роботи, кандидат психологічних наук, доцент О.А.Тимошенко.

У пленарному засіданні взяли участь: Н.П.Дічек, доктор педагогічних наук, професор, завідувач відділу історії педагогіки Інституту педагогіки НАПН України, Є.І.Коваленко, професор, завідувач кафедри педагогіки НДУ ім. Миколи Гоголя, Т.М.Турчин, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки НДУ ім. Миколи Гоголя, М.Г.Криловець,  доктор педагогічних наук, професор завідувач кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи  НДУ ім. Миколи Гоголя, С.В.Тезікова, декан факультету іноземних мов НДУ ім. Миколи Гоголя, С.Г.Алексєєнко, директор Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. Миколи Гоголя, О.М.Таран, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри методики викладання англійської мови.

Також учасники конференції відвідали оглядову екскурсію по місту «Древній Ніжин» (екскурсовод старший викладач кафедри педагогіки  В.Л.Дубровський) та побували  в Музеї рідкісної книги.

Ввечері відбулося трапезування за ніжинськими традиціями вчених бесід (ведуча програми: кандидат педагогічних наук, доцент Л.О.Дубровська).

За інформацією  кафедри педагогіки НДУ