Вже майже чотири роки схід нашої держави переживає страшні лихоліття військового конфлікту. За цей час Україна втратила понад 10 тисяч людських життів мирного населення і більше 2000 військових. Значні людські втрати понесла й Чернігівщина – близько 200 загиблих і тисячі поранених, скалічених, зниклих безвісти.

Студенти другого курсу історико-юридичного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відвідали виставку в місті Чернігові, присвячену ВІЙНІ, ЯКОЇ «НЕМАЄ».

На ній були представлені особисті речі загиблих, героїв-учасників антитерористичної операції. Неабияке емоційне враження справили виступи матерів, чиї сини загинули на Донбасі.

Фото та відеоматеріали ще раз проілюстрували трагічні сторінки сучасної історії України.

Виставка продемонструвала неабиякі матеріальні і людські втрати у війні. Всім нам хочеться якнайшвидшого її закінчення, повернення дітей, батьків, чоловіків, сестер, матерів до рідних осель та миру і процвітання нашій Україні.

Студенти-історики висловлюють щиру вдячність професору кафедри історії України Лепявку Сергію Анатолійовичу за чудову екскурсію містом.

Євгенія Мелюк,

cтудентка II курсу