Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

5 вересня на базі культурно-освітнього центру «Юність» відбувся перегляд футбольного матчу відбору до ЧС 2018 Ісландія-Україна на великому екрані. Захід відбувся за підтримки соціально-гуманітарного відділу та профкому студентів.

Один із організаторів,  провідний фахівець соціально-гуманітарного відділу Іванюк Сергій,  прокоментував захід: наша ціль зробити життя студентів більш різноманітним. Дуже приємно, що ми зібрали повний зал вболівальників, це означає, що самі студенти зацікавлені в проведенні таких заходів. Ми й надалі будемо проводити трансляції матчів на великому екрані, у планах перегляд Ліги чемпіонів та Ліги Європи. Окрема подяка т.в.о. голови профкому студентів Лейберову О.О. за допомогу в організації даного заходу та соціально-гуманітарному відділу.  Якщо й надалі працювати такою командою, то у нас багато чого може вийти на благо наших студентів.