1 червня, у Ніжині, як і по всій Україні, відзначали Міжнародний день захисту дітей. У рамках цього свята, вже традиційно, третій рік поспіль, завдяки всебічній підтримці депутата Чернігівської обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергія Охонька, проходило свято для дітей мікрорайону вулиці Об’їжджої, поруч із хокейно-футбольним майданчиком «Україна».

В організації заходу також взяли участь працівники НМЦСССДМ спільно зі студентами НДУ ім. М. Гоголя. Тут лунала весела музика, звучали вітання та найкращі побажання дітям і батькам, діяли ігрові майданчики «Клуб знайомств», «Майстер шеф», «Ерудит», «Феєрверк», «Галявина мрії», «Друзі Лунтіка», «Юні художники». Усім учасникам конкурсно-розважальної програми роздали призи та солодощі.

01.06.2017 до дня захисту дітей було відкрито спортивний майданчик та спортплощадку по вул. Березанській 8г за ініціативи Юрія Хоменка, депутата даного мікрорайону, фінансової підтримки ніжинської міської ради та ніжинсього міського голови Анатолія Лінника.