Відбувся в залі виконкому міста Ніжина зібравши представників Відділу у справах сім’ї та молоді міста Ніжина (Басак Т. Ф. та ін.), «Ла-стради», Ювенальної превенції (майор поліції Колеснік С. В.), студентів-майбутніх соціальних педагогів (у супроводі Останіної Н.С.). Під час спілкування та обговорення питань присутні прийшли до висновку, що проведення спільних  заходів, спрямованих на попередження насильства та  профілактики жорстокої, протиправної поведінки необхідно для вирішення актуальних питань сьогодення, а також з метою привернути увагу громади до проблеми насильства в сім’ї. Діагностика насильства, виявлення дітей, які перебувають у несприятливих умовах, формування в молодіжному середовищі позитивного іміджу здорового способу життя – саме ці напрями роботи є проблемними і вимагають термінового вирішення.