У заході взяли участь викладачі Конончук А.І., Хлєбік С. Р., Зінченко Т.В. та студенти 3-4 курсів - 15 осіб.

Обговорювались питання, пов’язані з організацією роботи та напрямами діяльності денного відділення, соціально-правовим захистом людей похилого віку (начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Ніжинської міської ради Н.Б. Рацин, представник Ніжинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги О.М. Іванова); геронтологією та геріатричною допомогою (заступник головного лікаря КЗ «Ніжинський міський ЦПМСД» А.А. Садовська); можливостями у діяльності відділення денного перебування, зокрема, запровадження соціально-педагогічної послуги «Університет 3 віку» (к.пед.н., доц. кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи НДУ ім. М.Гоголя А.І. Конончук).