ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ

Голова організаційного комітету:

САМОЙЛЕНКО Олександр Григорович –ректор Ніжинського державного універ­ситету імені Миколи Гоголя, доцент, кандидат історичних наук.

Члени організаційного комітету:

МЕЛЬНИЧУК Олександр Володимирович –проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, професор, доктор фізико-математичних наук.

ЗАБАРНИЙ Олександр Вадимович –декан філологічного факультету Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, доцент, кандидат філологічних наук.

МИХЕД Павло Володимирович –керівникГоголезнавчого центру Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, завідувач сектору слов’янських літератур  Інституту літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України, професор, доктор філологічних наук.

САМОЙЛЕНКО Григорій Васильович –завідувач кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, професор, доктор філологічних наук, заслужений діяч науки і техніки України.

ЯКУБІНА Юлія Василівна –кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янської філології, компаративістики та перекладу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

КОСТЕНКО Олена Олександрівна – кандидат філологічних наук, провідний бібліограф Гоголезнавчого центру Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

ДАЦЬКО Олена Олексіївна –провіднийфахівець соціально-гуманітарного відділу Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Завантажити програму для ознайомлення