Здається, байка просто бреше,
А справді
 правдуяснучеше

Леонід Глібов

Спільними зусиллями працівників бібліотеки та студентів Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, 18 травня відбувся конкурс на краще читання байок Леоніда Глібова «Байки, які вчать жити».  Журі конкурсу ( Забарний О.В, Драчук Л.І, Скороход В.І) обрали переможців.

І місце – Примаченко Анна Михайлівна, студентка IV курсу факультету психології та соціальної роботи. Байка «ЩУКА»

ІІ місце – Міланець   Діана Віталіївна, студентка І курсу факультету іноземних мов. Байка «СИНИЦЯ»

ІІІ місце – Калюжна Алла Миколаївна, студентка ІІ курсу факультету психології та соціальної роботи. Байка «ПРОХОЖІ ТА СОБАКИ»

Глібов писав: «Коли любиш – люби серцем, а не язиком», а як часто ми слухаємо слова любові, ласки, а відчуваємо холод, або ж говоримо, що любимо, а насправді носимо у серці образу.

Байкою Глібов говорить про те, що він прямою мовою не зміг сказати в очі.Та не через те, що боявся. Просто байка дозволила йому бути собою  і нам відкрити себе у ній. Кохані мої, читайте, розумійте і вчіться жити!