Go to English

4 травня Гоголівська аудиторія вкотре зустрічала акторів Театральної студії НДУ «Ганц Кюхельгартен». Це була довгоочікувана прем’єра комедійної драми Ежена Йонеско «Урок».

Вибір саме цієї п’єси був неочікуваним для шанувальників акторського мистецтва, адже це високо інтелектуальний філософський твір, наскрізь просякнутий специфічним гумором, відчуттям абсурдності світу й людського буття в ньому. Такого різкого повороту в репертуарі акторів ще не було, що неабияк заінтригувало!

Роль вчителя-професора зіграв неперевершений Андрій Ніколаєнко. Грав душею, мімікою, жестами, голосом, очима.., що не могло не вразити. Юна учениця – Мирослава Годунок також здивувала своїм талантом мистецької гри, вміло поєднуючи і сміх, і сльози, радість і нудьгу, захоплення й розчарування. В образ служниці майстерно ввійшла Галина Шевченко.

Урок тривав 45 хвилин. Процесу навчання не заважав ні аромат смаженої цибулі, ні м’явкання професорового кота, ні господарська робота служниці.

Складні образи юні актори передали з неймовірною насолодою й легкістю! Ми щиро вдячні за вашу кропітку працю. Нових вам творчих звершень!

Стрілець Альона

Прочитано 202 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative