Go to English

З 27 січня по 10 березня ми мали змогу проходити практику в початковій школі Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №10. Нам вона запам’ятається на все життя, адже це перший серйозний досвід в нашій педагогічній діяльності.

 

Школа прийняла нас з теплом та відкритою душею. З першого дня ми зрозуміли, що нам тут раді. Нас швидко розподілили з 1-го по 3-ті класи і ми з радістю, відповідальністю та з творчістю поринули в цікаве шкільне життя. З перших днів практики ми встановили авторитет серед учнів та виявили велику зацікавленість своєї особистості у дітей, а потім уже і щиру дитячу любов. Ми з дня у день допомагали класним керівникам в організації навчально-виховної діяльності учнів, оформляли класні куточки, слідкували за дисципліною в класі, відводили дітей до шкільної їдальні, мали змогу проводити уроки, виховні заходи, виготовляти з дітьми стінгазету на тему «Життя нашого класу» та допомагати дітям у їх навчально-пізнавальній діяльності.

Кожна з нас спостерігала за перебігом та проведенням вчителем уроків та виявила, визначила для себе певні унікальні методи, прийоми, способи навчання та виховання дітей молодшого шкільного віку. Все це, для нас, є гарним досвідом для подальшої педагогічної діяльності.

Завдяки практиці ми проявили себе з різних сторін, а головне мали змогу побути трішки вчителем та зрозуміти те, що ми обрали ту професію, яка нам подобається.

Ми отримали море приємних вражень, заряд позитивних емоцій, гарний досвід. Ми не хотіли повертатися назад на навчання в університет і діти не бажали нас відпускати. Але навчання продовжується для набуття нових професійних знань, умінь та навичок та подальших звершень.

                                                                  Дешко Ольга,

студентка ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта. Англійська мова»

Прочитано 230 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative