Вітаємо студентку V курсу заочної форми навчання Бойко Валентину Володимирівну, яка посіла II місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта», який відбувся 23 лютого 2017 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (м. Глухів).

На Конкурс було представлено 50 наукових робіт з актуальних проблем дошкільної освіти з 29 вищих навчальних закладів. За результатами І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» студентська наукова робота  Бойко Валентини Володимирівни на тему «Розвиток у дітей старшого дошкільного віку почуття совісті як регулятора міжособистісних взаємин»  була обрана для участі у ІІ етапі.

Для участі у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Дошкільна освіта» були відібрані конкурсні роботи з 13 вузів (Бердянський державний педагогічний університет, Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Кам'янець – Подільський Національний університет імені Івана Огієнка, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, Рівненський державний гуманітарний університет, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Херсонський державний університет).

Захист наукової роботи Бойко В. супроводжувався мультимедійною презентацією, яка доповнювала зміст наукової роботи. Рішенням галузевої конкурсної комісії, враховуючи результати захисту, робота Бойко В. відзначена дипломом, як одна із кращих наукових робіт, а науковому керівнику Аніщук А.М., канд. пед. наук, доценту кафедри дошкільної освіти вручена подяка за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді.