Go to English

4. 03. 2017 р. в НДУ імені Миколи Гоголя відбулось чергове заняття "Школи майбутнього психолога" для старшокласників, де школярі взяли активну участь у запропонованих формах тренінгової взаємодії.

Заняття розпочалося з емоційно насичених вправ "Я їду", "Рахунок", які налаштували учасників тренінгу для подальшої роботи.

Майбутні психологи вдосконалювали навички вербальної та невербальної взаємодії ("Знайди пару", "Пустий стілець"), знайомилися з механізмами соціальної перцепції ("Бачу різницю", "Черга"), застосовували прийоми активного слухання («Зляканий їжачок») та вчилися приймати групове рішення.

В теплому тісному колі спілкування було невимушеним, щирим та насиченим, а весняний настрій і цікаві вправи ще більше підняли настрій.

Дякуємо за цікаве заняття тренеру Здоровець Тетяні Григорівні, учасникам і нагадуємо, що наступна зустріч відбудеться 18 березня 2017 року об 11 год.

До кінця занять вже лишається небагато, а постійні учасники на завершення роботи «Школи» отримають перший документ про це навчання.

Бажаємо розвиватися і вдосконалюватися з радістю.

До зустрічі на заняттях! 

Прочитано 249 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонни довідник

Партнери

     

   сайт програми ЄС Еразмус+

сайт Національного Еразмус-офісу

Google Analytics Alternative