Шановні колеги, друзі!

Перед нашою державою постала реальна загроза воєнної інтервенції з боку Російської Федерації, у зв’язку з чим Верховна Рада і Уряд України прийняли рішення про часткову мобілізацію до Збройних Сил та приведення їх до стану повної бойової готовності.

Із метою надання матеріальної допомоги Збройним Силам України ректорат, профком співробітників та профком студентів звертаються до всіх членів колективу університету з пропозицією взяти участь у добровільній акції по збору коштів на підтримку Української армії.

Організація та проведення благодійної акції покладається на деканати, профспілкові організації співробітників і студентів факультетів, а також керівників і профспілкові організації інших підрозділів.

Упевнені в нашій згуртованості й одностайності в прагненні та практичних діях, спрямованих на захист Батьківщини, збереженні її незалежності й територіальної цілісності.

Ректор університету                                          О.Д.Бойко

Голова профкому співробітників                     О.О.Лейберов