Магістрантка факультету культури і мистецтв – бандуристка Валерія Клапчук повернулася с Першого Міжнародного конкурсу-фестивалю мистецтв «Stankovich-fest», який проводився в місті Свалява Закарпатської області.

Журі конкурсу очолив видатний український композитор Євген Станкович – Герой України, лауреат Державної премії України імені Т. Г. Шевченка, Академік Академії мистецтв, народний артист України, завідувач кафедри композиції НМАУ ім. П. І. Чайковського, почесний голова Національної спілки композиторів України.

Понад 600 учасників різного віку та рівня підготовки взяли участь у конкурсі та змагалися у таких номінаціях: музичне мистецтво (вокальний жанр, інструментальний жанр, юні композитори), хореографічне мистецтво, образотворче мистецтво.

Валерія Клапчук – вихованка класу народного артиста України, професора Миколи Шумського, посіла на конкурсі почесне друге місце та нагороджена Дипломом Лауреата і спеціальною медаллю.

Проведення конкурсу – фестивалю «Stankovych fest» є важливою подією та одним з наймасштабніших свят класичної музики та мистецтва в культурному житті України. Такі культурні проекти вкрай необхідні, адже вони закладають міцне підґрунтя для формування плеяди яскравих імен в музичному мистецтві.