Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 12010

Мы стареем не от старости
Не от прожитых годов.
Мы стареем от усталости,
От обид и от грехов.
Александр Евтушенко

Що таке старість? Це повернення дитинності. Люди з юними серцями і завжди молодою і квітучою душею, яка прагне пізнавати, торкатися, відчувати, жити... До таких життєрадісних діток завітали студенти Ніжинського державного ніверситету імені Миколи Гоголя (Шешеня Анастасія, Годунок Галина, Годунок Мирослава, Цибаровська Катерина, Цехмістер Олена, Шевченко Ірина, Олабіна Ірина, Чечило Альона). Територіальний центр соціального обслуговування Ніжинської міської ради, таку офіційну назву має заклад, в якому проживають найстаріші, і водночас наймолодші, новонароджені люди міста Ніжина. Директор, Шаповалова Інесса Миколаївна, гостинно прийняла, дякувала і запрошувала до співпраці, та найвідвертішими були мешканці. Таку щирість і таку відвертість, теплоту можна побачити тільки у дітей...
Дякуємо соціально-гуманітарному відділу НДУ за підтримку в добрих справах.