8 квітня на факультеті психології та соціальної роботи ще один третій курс «перетнув» Екватор свого навчання. Усі зміни до законів, систем і планів навчання ніяк не можуть зламати даньої гарної традиції – святкування студентами саме третього курсу середини навчання у вузі, символічного перетину ними вододілу між першими 5-ма сесіями і всіма наступними. Думаю, що в даному випадку саме мотивація і точна кількість заліків/екзаменів не відіграє вирішальної ролі – головне свято! Адже їх так бракує у нашому житті. 

Нечисленних глядачів, які завітали цього дня до актової зали нового корпусу НДУ ім. М.Гоголя студенти групи СП-31 потішили чудовими і дотепними відео про студентське життя, «класичними» та оригінальними жартами про викладачів (ну як же не згадати про «коротенький вступ» Наталії Миколаївни Суховєєвої!) та деканат. Особливе захоплення викликала мініатюра про вимогливість Сергія Миколайовича Півня – студентки групи П-51 не могли стримати щирого сміху – мабуть наболіло =) 

Присутні викладачі також не залишились без сюрпризів! Нарешті, хоча б на сцені, а не в аудиторії вони змогли побачити Івана Горілого, який, як завжди артистично, грав самого себе – студента-двійошника і прогульника. Якби ще й Андрій Козаченко вийшов на сцену, то взагалі б свято можна було б вважали феєричним. 

Особливого героїзму Екватор цьогорічних третьокурсників набуває ще й тому, що саме 8-го квітня всі вони захищали курсові! Уявляєте! О 13-00 захистили, а о 15-00 вже жартували на сцені! Знімаємо шляпу, молодці! 

І на сам кінець хочемо побажати вам, шановний наш третій курс, не втрачати того життєвого оптимізму і драйву, які очолюють вашу ієрархію ціннісних орієнтацій! Так тримати! 

 

 

 

Прочитано 2446 разів

Контакти

16600, м.Ніжин Чернігівської області, вул.Графська, 2

Приймальна ректора: (04631) 7-19-67 

Приймальна комісія: (04631) 2-35-88

Приймальна комісія: +380977973948

E-mail: ndu@ndu.edu.ua

Повний телефонний довідник

Партнери

     

    

сайт Національного Еразмус-офісу uarenet  

Google Analytics Alternative