Учасники аматорського об’єднання  «МУЗИЧНА ВІТАЛЬНЯ», яке створили викладачі факультету культури й мистецтв, співробітники соціально-гуманітарного відділу та Центру гуманітарної співпраці з українською діаспорою для популяризації кращих зразків української й зарубіжної музичної культури, підвищення виконавської майстерності, представили нову програму. Концерт-портрет «Два кольори Квітки Цісик» – це розповідь про американську співачку українського походження.

Українські народні й естрадні пісні, записані нею у двох альбомах з музичним супроводом американського композитора та симфонічного оркестру, звучать автентичнішне за більшість українських аналогів і власне українських пісень. Учасники концерту, а це студенти факультету культури й мистецтв, не намагалися імітувати неповторність співачки. Наслідуючи Квітку, вони прагнули плекати власну індивідуальність. Своє розуміння й відчуття відомих пісенних сюжетів показали солісти Ярослав Йотка і Андрій Пустовойт, Світлана Подкользіна, Ірина Шевченко, Інна Мехеденко, Маріанна Шульга, Валерія Клапчук, Анастасія Дьомочка, дівоче тріо у складі Тетяни Грязної, Марини Бородухи і Віталіни Даньшиної. Прекрасною була Тетяна Дяченко. «Якби мені черевики» Андрія Штогаренка у її виконанні додали драматизму в розповідь ведучої Надії Онищенко про життєвий шлях співачки. А дует з Анастасією Іваненко-Колендою «Чуєш, брате мій…» Богдана Лепкого прозвучав як скорбота за відомою співачкою.

Студентів на сцені і в залі підтримували викладачі  та концертмейстери Валерій Курсон, Ніна Крутько, Алла Хоменко, Валентина Коробка, Галина Брюзгіна, Ольга Сінєльнікова.

Колаж Олени Іваницької