ГУМАНІТАРНІ, СОЦІАЛЬНІ, ТОЧНІ, ТЕХНІЧНІ ТА ПРИРОДНИЧІ ДИСЦИПЛІНИ

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Вимоги до кандидатів:

• мати українське громадянство та проживати в Україні;
  • викладати (на умовах повної або неповної ставки)у ВНЗ та мати щонайменше 2 роки досвіду викладання, навчання в аспірантурі чи адміністративної роботи у системі вищої освіти або 2 роки професійного досвіду у відповідній у галузі;
  • володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному академічному середовищі (TOEFL iBT не менше 80 балів);
  • повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

• щомісячна стипендія;
  • додаткові кошти на придбання професійної літератури;
  • медичне страхування;
  • квиток в обидва боки.

Кінцевий термін подання заявок1 листопада 2016

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/35/faculty.html