VІІ Міжнародної студентської інтернет-конференції:

«Повсякденне життя радянського суспільства в добу війни та повоєнні роки

1939 – 1950-ті рр.»

2 червня 2016 року

РОЗПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

12.30.-13.00 – реєстрації учасників.
13.00-15.00 – робота секцій в онлайн-режимі.

СЕКЦІЯ 1. Повсякденність окупації : «новий порядок» та суспільство окупованих регіонів  СРСР у 1941-44 рр..

1. Повседневность  оккупации : «новый порядок» и общество оккупированных регионов  СССР в 1941-44 гг.

Назаров Віктор Павлович (Беларусь, Белорусский государственный университет) Слуцк пад час нямецкай акупацыі

Антонюк Б.Р. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Духовне життя західноукраїнського суспільства в умовах війни 1939-1944 рр.

Лицевич Ярослав (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Архів м. Чернігова в роки окупації (1941-43 рр.)

Баров Володимир Володимирович (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Ніжинська біржа праці та остарбайтери (1942-43 рр.)

Шешеня Анастасія Сергіївна (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Господарські будні Ніжинської музичної школи в період окупації (1942-1943 рр.)

Лютова Ярослава Сергіївна (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Розпорядок дня ніжинських ветеринарів у період окупації (1942-1943 рр.)

Корпас Ольга (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Документи Відділу продовольства Ніжинської міської управи (1941-1942 рр.)

Коваленко А. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Матеріальне становище містян Ніжина в роки окупації.

СЕКЦІЯ 2.

Ставлення населення до «нової влади» та Рух опору.

Отношение населения к "новой власти" и Движение Сопротивления.

Білусяк А.В. (Україна, Чорноморський державний університет імені Петра Могили) Повсякденне життя і проблема колабораціонізму на Миколаївщині під час німецької окупації

Бондар Я. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Націоналістична пропаганда на Ніжинщині у 1941-1945 рр.

Данько О.М. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Медична справа в місті Борзна у 1941-1943 рр.

Марчишак І. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Танкова техніка радянської армії в боях за Україну

Кужель Ю. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Участь Івана Бовкуна в організації партизанського руху на Носівщині та Ніжинщині

СЕКЦІЯ 3.
Повсякденне життя радянського суспільства у повоєнний період

Повседневная жизнь советского общества в послевоенный период

Гавур Віталій Андрійович (Україна, Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка) Повсякдення західноукраїнського селянина у повоєнні роки (1945-1954 рр.)

Донець А. О. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Матеріально-побутові умови життя ніжинців у повоєнні роки (1953-1964 РР.)

Демченко Ю.А. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Діяльність УРСР на міжнародній арені 1944-1945 рр.

Ломоносов М. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Повсякденне життя студентів НДПІ в перші повоєнні роки.

Стахурська А.В. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Лялька мотанка в традиційній народній культурі радянської доби

Іванова А.В. (Україна, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя) Відбудова та розвиток медичної галузі в м. Ніжині в повоєнні роки.