22 квітня 2016 року Управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України підвели підсумки Регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в навчальних закладах МОН України у 2015 році.

Серед 37 профспілкових організацій регіонів, міст та вузів області колектив Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя став переможцем.

Організатори конкурсу відмітили значні зусилля у справі охорони праці адміністрації університету та профспілкової організації вузу.

Майже 60 тисяч гривень було витрачено на ці потреби у минулому році в університеті. І як наслідок  – Ніжинський університет отримав визнання та високу нагороду від обласного керівництва та продовжить змагання вже на загальнодержавному рівні.