30 березня – 1 квітня 2016 року на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі Географічні науки. Конкурс проводиться щороку під егідою МОН України. У конкурсі наукових робіт взяли участь дві студентки четвертого курсу природничо-географічного факультету спеціальності “Географія та краєзнавчо-туристична робота” Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя – Ліщенко Богдана (тема роботи “Трансформація сільського господарства України: форми прояву, сучасні особливості”)  та Кравцова Альона (тема роботи “Регіональні диспропорції в Україні: особливості прояву, шляхи подолання”). У гострій конкурентній боротьбі Кравцова Альона виборола диплом другого ступеня. Вітаємо дипломантку та її наукового керівника проф. Барановського М.О. з вагомими здобутками і зичимо подальших творчих успіхів.

Колектив кафедри географії