Колектив історико-юридичного факультету з великою тривогою спостерігає за подіями останніх днів у нашій державі і вбачає в них початок громадянського конфлікту в Україні. Цей конфлікт матиме катастрофічні наслідки для нашої країни та українського народу. Під загрозу поставлена цілісність держави, її добробут, а головне – життя, здоров’я, честь і гідність  людей!

Ми, освітяни, відчуваємо відповідальність за долю наших студентів, колег,  жителів міста Ніжина та  всіх громадян України. Ми вважаємо, що жодні політичні амбіції не можуть бути виправданням порушення фундаментальних прав людини, найвищим з яких є право на життя.

Звертаємося до адміністрації  Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя з пропозицією звернутися від імені колективу університету до Верховної Ради України з закликом до негайного прийняття рішення про формування Уряду Народної Довіри та якнайшвидше повне оновлення влади.  Лише народ України, який є джерелом державної влади, має право вирішувати її долю!

Освітяни Ніжинської вищої школи мають закликати всіх учасників конфлікту до припинення будь-яких наступальних силових дій і сприяти встановленню громадянського миру в Україні.

Трудовий колектив історико-юридичного факультету

21 лютого 2014 року