Бібліотека Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, підтримуючи ініціативу Українського інституту книги, долучилася до Національного тижня читання. У фокусі Національного тижня читання  постать письменника Миколи Хвильового, адже 13 грудня Україна відзначатиме 130 років від дня його народження.

То ж наш Тиждень читання ми розпочали із літературної години, присвяченої творчості письменника Миколи Хвильового, яка проходила 4 листопада в читальному залі №2. Здобувачі освіти  спеціальності 231 «Соціальна робота» разом з викладачами кафедри соціальна педагогіка та соціальна робота долучилися до флешмобу «Бути своїми».

Бібліотека щиро вдячна за співпрацю в організації та проведенні заходу старшому викладачу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Т.В.Зінченко, кандидату педагогічних наук А. І. Конончук, кандидату педагогічних наук Р. Г. Новгородському, кандидату філологічних наук О.М. Капленко.

#тижденьчитання2023 #бутисвоїми #бібліотека_НДУімені_Миколи_Гоголя