Запрошуємо українські ЗВО долучитись до дисемінаційної зустрічі в рамках проєкту UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» Європейського Союзу Еразмус+ з розвитку потенціалу вищої освіти, що відбудеться протягом 4-6 грудня у Вроцлавському технічному університеті та онлайн.

Дата: 4-6 грудня 2023 року, переглянути порядок денний

Формат: гібридний: Вроцлавський технічний університет / онлайн

Мета зустрічі: партнери проєкту UTTERLY розкажуть про напрацювання проєкту, результати, кейси університетів щодо підвищення кваліфікації викладачів та предствлять першу в Україні спеціалізовану платформу з електронними курсами для викладачів.

Долучитися до зустрічі можна за посиланням:

Join Zoom Meeting

Passcode: 563537

Мета проєкту UTTERLY – демонополізування формальних систем професійного розвитку та сертифікації викладачів університетів шляхом створення чотирьох незалежних Національних центрів сертифікації викладачів та десяти їхніх філій, які будуть об’єднані в одну загальну мережу та зосередяться на підвищенні якості викладання в університетах.

Загальні цілі: Сприяти модернізації систем вищої освіти для просування європейських освітніх інновацій шляхом сертифікації професійних університетських викладачів.

Конкретні цілі проєкту:

1) демонополізувати офіційні системи професійного розвитку та сертифікації викладачів університетів в Україні шляхом створення незалежного Національного центру сертифікації викладачів (8-ми філій), а також створення їх загальної мережі, орієнтованої на підвищення якості університетського викладання;

2) запровадити програми сертифікації професійних університетських викладачів на основі європейських передових практик та освітніх інновацій для забезпечення вищої педагогічної якості;

3) розробити нову навчальну програму вдосконалення викладання, включаючи навчальні програми, які відповідають освітнім потребам української академічної спільноти та результатом яких є професійна сертифікація викладачів університетів;

4) розробити професійні стандарти для викладачів університетів та проєкт регулювання атестації викладачів.

Координатор проєкту:

• Львівський національний університет імені Івана Франка, Україна