Запрошуємо студентів, магістрів і аспірантів на науковий ідеатон "True Наука: знайомство та практика досліджень".

Ідеатон – конкурс наукових ідей і досліджень, які стосуються розв'язання поставлених заздалегідь наукових завдань.

Учасники отримають унікальну можливість перевірити свої гіпотези на сучасному обладнанні та отримати фахову експертизу провідних науковців України.

Реєструйтесь, буде цікаво: https://forms.gle/Pz2esvaALXUMLm9f7

НАПРЯМИ ДЛЯ РОБОТИ КОМАНД (на вибір учасників):

1. Сучасні технології з'єднання матеріалів в контексті проєктування відповідальних конструкцій.

2. Дослідження нових матеріалів для адитивних технологій (3Д принтінг).

3. Комп'ютерна біофізика: чи можна використовувати ДНК в літій-іонних акумуляторах?

4. Комп'ютерні моделі взаємодії клітини з навколишнім середовищем

5. Комп'ютерне моделювання задачі про m-комівояжерів для оптимальних маршрутів в задачах логістики

6. Актуальні потреби військових та цивільних саперів у створенні засобів, обладнання та інструментів для виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів при розмінуванні територій: Ідеї, пропозиції, проведення проєктування та прототипування.

НА ВАС ЧЕКАЮТЬ:

• можливість провести прикладне наукове дослідження за обраним напрямом,

• підтримка менторів – досвідчених фахівців-науковців,

• матеріально-технічне забезпечення проведення наукової роботи,

• призи та винагорода переможцям.

ДЛЯ КОМАНД-ПЕРЕМОЖЦІВ:

• Експертна і ресурсна підтримка проєкту-переможця від Noosphere Engineering School (в рамках програми підтримки NES)

• Експертна і фінансова підтримка від НАНУ: безпосередня робота студентів з менторами від КАУ; матеріально-технічне забезпечення проведення роботи (прилади, програмне забезпечення і т.ін.)

• Подарунки від партнерів заходу.

Формат участі: команди (1-5 осіб), онлайн і офлайн (за вибором учасника).

ЕТАПИ ІДЕАТОНУ:

1. Ознайомчі вебінари від провідних науковців України, в яких розкриваються головні виклики та задачі ідеатону.

2. Реєстрація від студентських команд (1-5 людини).

3. Зустріч команд з менторами, знайомство, формування та обговорення завдань, в рамках яких будуть працювати команди.

4. Робота команд за підтримки менторів: протягом місяця команда працює над перевіркою своїх ідей, формулює гіпотезу та проводить відповідне дослідження.

5. Фінальні презентації. Народження переможців.

Формат проведення змішаний: онлайн у zoom (або офлайн за адресою: Освітньо-науковий простір КАУ)

Реєструйтесь для участі в ідеатоні: https://forms.gle/Pz2esvaALXUMLm9f7

--

Виникли додаткові запитання? Спитайте Катерину Вовк з лабораторії відкритих інновацій КАУ – пишіть на email: k.vovk@kau.edu.ua