Підведено підсумки 5-ти річної співпраці з мережею аптек міста Ніжин «Аптека нашого міста». Директор мережі Валерій Козирєв відмітив, що протягом 5-ти років відбувалася плідна та багатогранна співпраця з кафедрою хімії та фармації Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, у галузі підготовки майбутніх фармацевтів-провізорів.

За час співпраці студенти мали змогу ознайомлюватися з діяльністю аптечних закладів під час екскурсій, лекцій у виробничих умовах, а також під час виробничих практик. До складу мережі входить найстаріша аптека-музей Аптека №1777 "Перша Аптека Лівобережжя", Аптека МА+МА, яка побудована за проєктом сучасної аптеки, центральна аптека міста Ніжин №13, а також інші аптеки.  Відмічено, що НДУ імені Миколи Гоголя, єдиний навчальний заклад у Чернігівській області який здійснює підготовку фахівців за такою спеціальністю. На сьогодні на них великий попит серед аптечних мереж. Під час спілкування з гарантом програми Юлією Федченковою підведено основні підсумки співпраці та окреслено основні напрямки подальшої співпраці. Укладено договори на новий термін про співпрацю між аптеками, що входять до мережі та НДУ імені Миколи Гоголя.

Переглянути детальніше