Шановні студенти, аспіранти та молоді науковці!

Запрошуємо Вас узяти участь у ХІІІ Міжнародній інтернет-конференції молодих учених і студентів «Глухівські наукові читання - 2023. Актуальні питання суспільних та гуманітарних наук», яка відбудеться 6-8 грудня 2023 року в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка.

До участі запрошуються науковці, викладачі закладів вищої освіти, докторанти, аспіранти, магістранти, студенти (віком до 35 р.), а також обдаровані учні ЗЗСО.

Робочі мови конференції: українська,англійська.

Форми участі в конференції: публікація тез.

Матеріали конференції будуть опубліковані у збірнику наукових статей, який надсилається авторам і завантажується на сайті університету.

Просимо Вас перевіряти наукові роботи на відсоток запозичень завдяки доступним вам програмам та надсилати «screenshoot» результатів перевірки.

*Кожен учасник гарантовано отримає електронний сертифікат 24 академічні години |0,8 ECTS credits та електронний збірник конференції.

Один автор може подати не більше 2 матеріалів, в тому числі і в співавторстві до однієї секції.

Переглянути детальніше українською, англійською