Запрошуємо до участі у Міжнародній мультидисциплінарній науковій інтернет-конференції «Вісімдесяті економіко-правові дискусії. Серія: Соціальні та гуманітарні науки».

Дата проведення:  23-24 листопада 2023 р. на сайті   http://spilnota.net.ua (роботи учасників приймаються до 23.11.2023 р. включно).

Форма участі: дистанційна, тривалість конференції 18 годин участі, 23-24 листопада (0,6 кредитів ECTS).

Подача матеріалів для участі у конференції на сайті через кнопку "Подати заявку"

Організатори: Громадська організація "Наукова спільнота" та Вища школа управління та адміністрації в Ополе (Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu) м. Ополе, Польща.

Робота конференції планується за наступними тематичними секціями :

1. Економічні науки
2. Юридичні науки
3. Філософські науки
4. Педагогічні науки
5. Історичні науки
6. Культурологія
7. Мистецтвознавство
8. Філологічні науки
9. Соціальні комунікації
10. Політичні науки
11. Національна безпека
12. Державне управління
13. Соціологічні науки
14. Географічні науки
15. Психологічні науки
16. Фізичне виховання та спорт

За результатами конференції видаються друковані та електронні збірники та сертифікати учасників (іменний сертифікат кожному автору та співавтору).

Збірникам інтернет-конференцій присвоюється міжнародний номер ISSN 2522-963X

Видання включено до наукових баз даних:  Google Scholar , Academic Research Index (Research Bib).

Через 14 днів після дати проведення конференції буде здійснено розсилку друкованих збірників [ISSN] та іменних сертифікатів учасника (через Укрпошту, Нову пошту); електронні екземпляри - через 7-10 днів на електронну пошту авторів.

Детальна інформація про конференцію наведена тут та на сайті конференції в розділі «Вимоги».