Український інститут науково-технічної експертизи та інформації запрошує долучитися в якості учасників до онлайн школи та підвищити рівень своєї цифрової компетентності! Онлайн школа "Цифрові технології в наукових дослідженнях" є волонтерською ініціативою та проводиться з метою підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів і докторантів.

Програма онлайн школи складається з 2 модулів і передбачає 60 годин (2 кредити ЄКТС). Передбачено лекційні та тренінгові заняття, а також виконання практичних вправ та завдань. Учасники: наукові та науково-педагогічні працівники, аспіранти, докторанти. Тривалість І онлайн школи: 01.11.23-13.12.23 р.

Дедлайн реєстрації: 01 листопада 2023 р.

МОДУЛЬ 1. Цифрові технології для проведення наукового дослідження та виконання науково-організаційної діяльності.
МОДУЛЬ 2. Застосування цифрових технологій для розвитку іміджу вченого та наукової комунікації.

Детальніше на сайті УкрІНТЕІ